Koronkowe sukienki zadają wiele szyku

Koronkowe sukienki zadają wiele szyku  – jak oczarować partnera i sprawić, żeby wszyscy zwrócili na nas uwagę podczas imprezy? Nie jest to proste zadanie. Niejednokrotnie przeglądamy różnego rodzaju magazyny związane z modą, starając się znaleźć dla siebie coś, co pozwoli nam skupić na sobie wzrok wszystkich. Tymczasem coraz większą popularnością cieszą się odchodzące swego czasu do lamusa koronkowe sukienki.

Za ich sprawą można zrobić prawdziwą furorę wśród znajomych oraz bez wątpienia sprawić, iż będziemy numerem jeden wśród ludzi, przy których się pojawimy. Chociaż niegdyś uważano, że koronkowe sukienki powinny nosić starsze panie, to od pewnego czasu przestało to mieć jakiekolwiek znacznie. Koronka wysyła jasny oraz uwodzicielski sygnał, ale wszystko zależy od koloru, który dobierzemy. Jeśli źle zmodyfikujemy strój, możemy dać do zrozumienia coś przeciwnego od naszych zamierzeń.

Koronkowe sukienki zadają wiele szyku

Jeśli o koronkowe sukienki chodzi, najlepiej, żebyśmy dokładnie przemyśleli, w jakiej intencji je zakładamy. Biel kojarzy się z niewinnością, a w połączeniu z koronką będzie rewelacyjnie wyglądać. Musimy jednak pamiętać o tym, żeby nie przypominało to sukni ślubnej. Najlepsza będzie w takim razie prosta sukienka, którą skomponujemy z jakimś innym dodatkiem, na przykład z bolerkiem. Będzie to wyglądać naprawdę bardzo dobrze. Bolerko pasuje również do zielonej, koronkowej sukienki, która doskonale prezentuje się na przykład na lato. Zieleń doskonale zgrywa się z koronką i wysyła sygnał, że jesteśmy gotowi na wiosnę. Z kolei czarne koronkowe sukienki najlepiej nadają się do alkowy. Dlaczego? Zazwyczaj mają dość intymny zestaw cech i są jako takie po prostu są przeznaczone przede wszystkim do sypialni oraz na randkę, po której mamy zamiar spędzić miło trochę czasu z osobą nam towarzyszącą. Koronkowe sukienki potrafią oczarować każdego i sprawiają, że czujemy się dobrze w naszym ciele. Dzięki nim pokazujemy bowiem wszelkie walory naszego ciała, jednocześnie spuszczając zasłonę pewnej tajemniczości w postaci koronkowego wzoru. Kobiety bardzo lubią podobać się innym, aczkolwiek nie szata zdobi człowieka. Musimy bowiem być świadomi, że panie zakładają stroje przede wszystkim dla siebie. Niektórzy uważają, że jest to pewien pokaz próżności, ale w rzeczywistości kobiety po prostu chcą się czuć ze sobą dobrze. Z tego też powodu tak często wybierają koronkowe sukienki, pozwalające im na swobodę ruchów oraz przepiękne podkreślenie figury oraz w konsekwencji dobre samopoczucie. To nie jest bowiem tak, że koronkowe sukienki mogą nosić wyłącznie szczupłe panie – powoli odchodzi się bowiem od bardzo smukłych figur i kieruje w stronę tych nieco bardziej okrągłych kształtów. W ten sposób podkreślamy, że każda kobieta może czuć się fantastycznie w swojej pięknej sukience. Przede wszystkim należy pamiętać bowiem o tym, że nikt nie został stworzony po to, żeby na siłę podobać się innym.

suknie wieczorowe w Szczecinie
suknie wieczorowe w Szczecinie

Jeśli nie wiemy, czy dane koronkowe sukienki będą do nas pasować, koniecznie zasięgnijmy języka wśród bliskich osób. Mama, siostra, ciocia czy kuzynka są rewelacyjnymi źródłami informacji i zawsze będą wobec nas lekko krytyczne. Ekspedientka w sklepie będzie bowiem starała się przede wszystkim sprzedać nam towar i zawsze bardzo uprzejmie powie, że wyglądamy po prostu prześlicznie, nawet, jeśli założymy kilka pstrokatych i nijak niezgrywających się ze sobą ubrań. Nie ma jej co za to winić, taką ma pracę. My tymczasem możemy uszczknąć ze źródła mądrości oraz doświadczenia innych kobiet i dowiedzieć się, co one by dla nas zaproponowały.

Doświadczenie innych pań można również poznać, kiedy udamy się na Facebooka. Tam właśnie mamy całe mnóstwo grup dotyczących mody. Kobiety wrzucają tam swoje zdjęcia, pytają co dodać, co zmienić, czym jeszcze uzupełnić. Nie musimy się krępować, wrzucajmy tam i nasze własne fotki, dopytujmy, co możemy dobrać do koronkowej sukienki. Na pewno dowiemy się również, jaki makijaż zrobić sobie do danej stylizacji. Czy powinnyśmy użyć mocniejszych odcieni, czy też spróbować z czymś delikatniejszym? Jakie dodatki powinniśmy wybrać?

Jeśli o dodatkach mowa, sukienki z koronki „lubią się” z wieloma elementami, które możemy swobodnie dopasować do naszego indywidualnego stylu. Możemy się zastanowić, czy chcemy wybrać buty na obcasach, czy też wystarczą nam zwykłe, płaskie pantofle. Warto przejrzeć posty blogerek modowych, które bardzo aktywnie popularyzują różne podłączenia stylistyczne. Żeby zadać szyku, powinnyśmy jednak przede wszystkim kierować się własnym gustem i przyjrzeć, co by nam najlepiej pasowało. Bardzo ważna jest również biżuteria. Ciężkie kolczyki do bardzo delikatnej koronki mogą okazać się dość kiepskim pomysłem. Z kolei dobrze zaprojektowane srebro będzie wyznaczało pewien szyk, doskonale również dopasuje się do bieli. Przejrzyjmy naszą domową garderobę i zdecydujmy, co w zasadzie będzie nam odpowiadało. Z pewnością znajdziemy takie rzeczy, które w doskonały sposób uświetnią naszą przepiękną urodę i sprawią, że zrobimy furorę wśród znajomych oraz rodziny – bliższej i dalszej. Wybierajmy do woli!