Medycyna estetyczna dla mężczyzn – wybór zabiegów

Medycyna estetyczna dla mężczyzn – wybór zabiegów – chociaż kobiety wciąż dominują wśród klientów klinik chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej, to coraz większą uwagę zwraca się również na męskie potrzeby. Panowie są coraz bardziej wyczuleni na upływ czasu i chcą wyglądać świeżo w każdym wieku. To istotna kwestia zwłaszcza przy wykonywaniu prestiżowych zawodów, gdzie prezencja jest równie ważna jak kompetencje. Zabiegi doceniane przez mężczyzn przynoszą szybkie efekty i pozwalają na szybki powrót do obowiązków służbowych.

Podkrążone oczy, opadające powieki? Wybierz medycyna estetyczna

Wielu mężczyzn skarży się na opadające powieki i podkrążone oczy, które nadają ich twarzom zmęczony wygląd. Problem tego typu dodaje lat i sprawia, że osoba  U wielu z nich można uniknąć procedury chirurgicznej, zastępując ją mniej inwazyjnymi zabiegami . Obkurczenie nadmiaru skóry na powiekach jest możliwe dzięki zabiegom ujędrniającym delikatną skórę powiek.

Efekt jest najprostszy do osiągnięcia za pomocą laseroterapii lub użycia fal radiowych. Wiele gabinetów jest zaopatrzonych w taki sprzęt, więc wybierając miejsce zabiegu pacjenci mają mnóstwo opcji. Medycyna estetyczna nie jest też tak droga, jak kilka lat temu – stać na nie przeciętnego Kowalskiego. Nic dziwnego, że walka z upływającym czasem jest prostsza i przyjemniejsza.

 

Prężny rozwój medycyny estetycznej dla panów

Medycyna estetyczna dla mężczyzn - wybór zabiegówMedycyna estetyczna jest niezwykle rozwiniętą dziedziną medycyny, której ewolucja jest widoczna z roku na rok. Zabiegi są coraz lepiej opracowane, dzięki czemu skórę można chronić przed czynnikami zewnętrznymi i procesami jeszcze skuteczniej. Dobry specjalista medycyny estetycznej może zaproponować swoim pacjentom pakiet zabiegów, które będą w pełni dostosowane do indywidualnych potrzeb konkretnej osoby. Jest to ważne zwłaszcza w przypadku wykonywania zabiegów u panów, których skóra ma zupełnie inne potrzeby niż cera płci pięknej. Jeśli wybierasz się do specjalisty medycyny estetycznej upewnij się, że wybrany przez ciebie specjalista zna się na rzeczy. Przed wykonaniem zabiegu wskazana jest konsultacja medyczna, podczas której będziesz mógł zweryfikować kwalifikacje lekarza i omówić z nim przebieg planowanej procedury.

 

Zabiegi szczególnie polecane mężczyznom

Procedury, które są polecane mężczyznom zależą głównie od tego, z jakim problemem zmaga się konkretna osoba. W wielu przypadkach panowie skarżą się na zmarszczki poprzeczne czoła. Usuwanie zmarszczek Szczecin odbywa się za przy pomocy toksyny botulinowej, stosowanej w celu wygładzenia czoła od lat. Ważne jest, aby stosować ją z umiarem – dzięki odpowiedniej ilości preparatu wygląd będzie poprawiony, a twarz nabierze pogodniejszego wyrazu. Panowie często korzystają też z kwasu hialuronowego podawanego pod oczy – dzięki jego nawilżającym właściwościom okolice oczu zyskują świeżość i młodszy wygląd. 

M-estetica medycyna estetyczna
Aleja Komisji Edukacji Narodowej 21/lok U7
02-797 Warszawa
666404584
www.m-estetica.pl